O marce

Odes

Odes

Producent pojazdów Odes jest wieloletnim uznanym producentem pojazdów terenowych. Firma zaczynała działalność jako producent i dostawca niezawodnych silników dla wielu rodzajów pojazdów użytkowych. Aktualnie firma koncentruje się na produkcji pojazdów terenowych ATV oraz UTV. Jej produkty są dostępne w ponad 100 krajach świata, w tym również na bardzo wymagającym i konkurencyjnym rynku w USA oraz Rosji. Fabryka firmy znajduje się w Fushan Bonded Logistics Park of Zibo High-tech Development Zone w prowincji Shandong.

Jako międzynarodowe przedsiębiorstwo high-tech z ogromnym zapleczem badawczo- rozwojowym Odes dostarcza pojazdy terenowe z najbardziej zaawansowanymi, najnowocześniejszymi i inteligentnymi technologiami, co potwierdzają liczne zamówienia instytucji publicznych, służb ratowniczych i mundurowych na całym świecie.

Polecamy nasze pojazdy dla ludzi szukających sprawdzonych maszyn do codziennego użytkowania oraz dla wymagających klientów profesjonalnych.

W Polsce importerem Odesa jest firma Benyco Polska, która  rozpoczęła swoja przygodę z tą marką w maju 2018 r wprowadzając na nasz rynek model Assailant o pojemności 800 cm3. Od mniej więcej 2 lat Odes  promuje swoja nową linie pojazdów Pathcross, które są znacznie nowocześniejsze od swojego poprzednika oraz przede wszystkim występują w różnych konfiguracjach   pojemnościowych i z różnym rozstawem osi i z różnym wyposażeniem.

Aktualnie w ofercie znajduje się pojazd flagowy w  najbogatszej  konfiguracji, tj. z największym silnikiem 1000cm3 o mocy 86,6 KM przy 6500 tys. obr./min. i  momencie  obrotowym 101NM przy 5500 obr./min. zamontowanym w długim nadwoziu tj,. w wersji Max.  Dodatkowo pojazd ma elektryczne  wspomaganie kierownicy ESP , które  w nazwie modelu występuje jako PRO.

W ofercie importera znajdują się jeszcze pojazdy o mniejszych pojemnościach, tj. 800 cm3 ( moc 59,8 KM ) który  w zasadzie można by nazwać wersja bazową, gdyż w takiej pojemności  pojazd zaczynał swoja karierę na światowych rynkach  oraz o pojemności 650 cm3, który oprócz wystarczających osiągów zapewnia odpowiednią ekonomię.

Nowości w ofercie

ODES Pathcross 650
Black
White
Titanium Grey
Camo
ODES Pathcross 1000MaxPro
Black
White
Titanium Grey
Camo